Управління соціального захисту населення Кременецької міської ради повідомляє щодо проведення реєстрації колективного договору, укладеного між адміністраціїєю Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів в особі керівника та профспілковим комітетом вищезазначеного закладу (зі змінами та доповненнями). 

.jpg

Реєстрації колективного договору

Управління соціального захисту населення Кременецької міської ради повідомляє щодо проведення реєстрації колективного договору укладеного між адміністрацією Кременецької ЗОШ I-III ступенів № 4 та трудовим колективом вищезазначеного закладу.

До відома отримувачів субсидій на тверде паливо та

скраплений газ

     Відповідно Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надається на календарний рік. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року, субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік.

      Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається на основі річного доходу осіб за попередній календарний рік за особистим зверненням громадян.

      Для нарахування субсидії управління соціального захисту населення надсилає запит до Державної Фіскальної Служби для отримання інформації про доходи з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та після отримання зазначеної інформації приймають рішення про призначення (непризначення) субсидії

     Одночасно повідомляємо, що вартість твердого палива, для надання пільг і житлових субсидій населенню, визначається з урахуванням прогнозного індексу споживчих цін, який затверджується Кабінетом Міністрів України.

Управління соціального захисту населення

Кременецької міської ради

Урядом внесено зміни до порядку надання державної соціальної допомоги

деяким категоріям осіб

6 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким вносяться зміни до низки законів України, зокрема до статті 5 Закону України «Про психіатричну допомогу», в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на  догляд за ним.

Даними змінами передбачено, що з 01.01.2017 року розмір зазначеної допомоги розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім‘ї та середньомісячним сукупним доходом сім‘ї за попередні шість місяців, але не може бути більше, ніж прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць.

Отже, розмір допомоги з 01 січня 2017 року становитиме не більше 1544,00 гривні на місяць.