Кременецька міська рада повідомляє, що відповідно до рішення виконавчого комітету №530 від 04.04.2017 року «Про встановлення економічно-обгрунтованих тарифів по перевезенню громадян в міському пасажирському транспорті загального користування у м. Кременець Тернопільської області» з 24 квітня 2017 року встановлено економічно-обгрунтовані тарифи по перевезенню громадян в міському, пасажирському транспорті загального користування у м. Кременець Тернопільської області у розмірі:

- 2 грн. для дітей шкільного віку (до 17 років) в період навчального року;

- 4 грн. для решти пасажирів та провозу багажу.

Одночасно повідомляємо, що жителі міста Кременець можуть отримати грошову компенсацію за проїзд у міському транспорті у розмірі 400 гривень звернувшись до управління соціального захисту Кременецької міської ради. Для жителів, які уже отримали дану компенсацію буде проведено перерахунок та дораховано додатково 100 гривень.

Дітям шкільного віку з багатодітних сімей надаються посвідчення для безкоштовного проїзду міським автотранспортом. Для отримання даного восвідчення необхідно звернутись у відділ у справах сімї, молоді та спорту Кременецької міської ради.