В понеділок 10 квітня 2017 року, з робочим візитом Кременецький краєзнавчий музей відвідав міський голова Ковальчук Олексій.

Сьогодні в музеї відбувається багато нових та хороших справ, постійно проводяться внутрішні ремонтні роботи, здійснюється заміна електроосвітлювального обладнання експозиційних залів із застосуванням енерго-зберігаючих технологій класу "А++". Виготовлений проект капітального ремонту фасаду приміщення музею, під який депутатський корпус Кременецької міської ради вже в цьому році передбачив частину коштів (146 тис. грн.). Початок ремонтних робіт фасаду запланований на серпень місяць.

Спільно з директором музею Андрієм Левчуком, міський голова здійснив обхід приміщень музею, під час якого перейнявся проблемами установи та особисто пересвідчився у перебігу внутрішніх ремонтних робіт. За сприяння Олексія Ковальчука та його команди, в минулому 2016 році музею вдалось: замінити 56 вікон та дверей; відремонтувати підпірну стіну; встановити нового газового котла опалювальної системи; частково оновити оргтехніку 2 комп'ютерами та 2 принтерами: Директор музею не безпідставно сподівається, що з таким відношенням влади в цьому 2017 році вдасться зробити робіт та покращень ще більше!

Під час візиту очільника міста у виставковій залі музею з учнями міських шкіл відбувались майстер-класи з писанкарства, які проводили кременецькі майстри Петро Данилюк та Катерина Поднєжна. Олексій Андрійович приділив значну увагу дійству, та ознайомився з персональною виставкою майстрині-писанкарки.

IMG_20170410_115248.jpg IMG_20170410_105324.jpg