Кременецька міська рада

Виконавчий комітет

П Р О Т О К О Л  № 7

засідання виконавчого комітету

                                                                              

                                                                                               від 29 січня 2016 року

Голова засідання – Ковальчук О. А.

Секретар засідання – керуюча справами Собчук І. В.

Присутні члени виконавчого комітету:

  1. Мельник Галина Степанівна
  2. Пурдик Олександр Олексійович
  3. Шевчук Володимир Миколайович
  4. Онишкевич Вячеслав Олександрович

      5. Волянюк Олег Васильович

      6. Галевич Володимир Богданович

      7. Волошин Дмитро Іванович

      8. Паляниця Олександр Володимирович

      9. Полюлюк Сергій Степанович

      10. Скалій Ірина Ярославівна

      11. Рац Володимир Олександрович

      12. Гуменюк Тарас Богданович

      13. Міщук Ярослав Геннадійович

     

Спеціалісти Кременецької міської ради

Відсутні  члени виконкому: Матвіюк М.М.,  Шушвар О.М.,  Фендич В.В., Чечуріна Л.І.

Порядок денний:

1. Про затвердження ветхого та аварійного фонду.

2. Про затвердження актів по прийому – передачі загальноосвітніх навчальних закладів у комунальну власність територіальної громади м. Кременець.

3.  Про затвердження актів по прийомі – передачі закладів культури у комунальну власність  територіальної громади м. Кременець.

4.  Про внесення змін до складу Комісії з організації роботи з мобілізації надходжень до місцевого бюджету м. Кременець.
 
 

5. Про погодження розкладу руху приміського автобусного маршруту.

6. Про присвоєння поштової адреси будинковолодінню, яке розташоване за адресою м. Кременець, вул. Космонавтів, 53а  та належить громадянці Кондратюк Валентині Григорівні.
7. Про присвоєння поштової адреси будинковолодінню, яке розташоване за адресою м. Кременець, вул. Замкова, 22б   та належить громадянці Малюк Юлії Броніславівні.

8. Про присвоєння поштової адреси гаражу, який розташований за адресою м. Кременець, вул. Л.Визволителів , 13а,  на який визнано право власності, згідно рішення суду. (Старух Олег Васильович).

9. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці кадастровий номер 6123410100:02:005:0095, яка розташована за адресою вул. Об’їздова в м. Кременець.

10. Про присвоєння поштової адреси земельним ділянкам, які утворилися в результаті поділу земельної ділянки, кадастровий номер 6123410100:02:005:0022, розташований  за адресою вул. Шевченка, 75а в м. Кременець.

11. Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для споживачів Тернопільського ННК.

12. Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на будинковолодіння по вул. Ясна, 18, м. Кременець.

13. Про затвердження громадських робіт.
14. Про надання одноразової матеріальної допомоги  громадянину міста (Чухраюк М.В.)

За порядок денний голосували: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Слухали: Про затвердження ветхого та аварійного фонду.

Виступили: Шевчук В.М., який зачитав акт комісії по проведенню обстеження технічного стану аварійних, ветхих будинків м. Кременець (комунальної власності), на предмет встановлення фізичного зносу їх та черговості відселення сімей з аварійних будинків.

Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 39 додається.

Слухали: Про затвердження актів по прийому – передачі загальноосвітніх навчальних закладів у комунальну власність територіальної громади м. Кременець.

Виступили: Тартак О.С. – нач. юридичного відділу про затвердження актів приймання—передачі до комунальної власності територіальної громади м. Кременець майна закладів освіти за переліком. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів після затверджених актів приймання-передачі у 20-денний термін зарахувати на балансовий облік зазначені в актах активи та надати у міську раду накази директорів про зарахування їх на балансовий облік.

Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 40 додається.

Слухали: Про затвердження актів по прийомі – передачі закладів культури у комунальну власність  територіальної громади м. Кременець.

Виступили: Тартак О.С. – нач. юридичного відділу про затвердження актів приймання—передачі до комунальної власності територіальної громади м. Кременець майна закладів культури за переліком. Відділу культури і туризму Кременецької міської ради  після затверджених актів приймання-передачі у 20-денний термін зарахувати на балансовий облік зазначені в актах активи та надати у міську раду наказ  начальника відділу про зарахування їх на балансовий облік.

Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 41 додається.

Слухали: Про внесення змін до складу Комісії з організації роботи з мобілізації надходжень до місцевого бюджету м. Кременець.

Виступили: Шевчук В.М., який зауважив, що для забезпечення належної роботи Комісії, великим об’ємом робіт, необхідно замінити члена комісії Волошина Д.І. на голову комісії, а його, як голову комісії – зарахувати членом комісії.

Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 42 додається.

Слухали: Про погодження розкладу руху приміського автобусного маршруту.

Виступили: Шевчук В.М., який вказав, що у зв’язку із несеними змінами у приміський автобусний маршрут № 9-9 (Кременець-Сапанів), а саме заїзду у с.Хотівка, необхідно погодити новий розклад руху.

Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 43 додається.

Слухали: Про присвоєння поштової адреси житловому будинку, який розташований за адресою м. Кременець, вул. Космонавтів, 53а  та належить громадянці Кондратюк Валентині Григорівні.

  Виступили: Бурштинович А.І. – архітектор міста, який зачитав заяву-звернення гр. Кондратюк В.Г. про присвоєння поштової адреси будинковолодінню, яке розташоване за адресою м. Кременець, вул. Космонавтів, 53а, і яке їй належить. Також рекомендувати гр. Кондратюк В. Г. у місячний термін оформити реєстраційне посвідчення про право власності не нерухоме майно.

Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 44  додається.

Слухали: Про присвоєння поштової адреси будинковолодінню, яке розташоване за адресою м. Кременець, вул. Замкова, 22б   та належить громадянці Малюк Юлії Броніславівні.

Виступили: Бурштинович А.І. – архітектор міста, який зачитав заяву-звернення гр. Малюк Н.Б. про присвоєння поштової адреси житловому будинку, який розташований на земельній ділянці за адресою м. Кременець, вул. Замкова, 22б.  Рекомендувати гр. Малюк Ю.Б. у місячний термін оформити реєстраційне посвідчення про право власності не нерухоме майно.

Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 45  додається.

Слухали: Про присвоєння поштової адреси гаражу, який розташований за адресою м. Кременець, вул. Л.Визволителів, 13а,  на який визнано право власності, згідно рішення суду.

Виступили: Бурштинович А.І. – архітектор міста, який зачитав заяву-звернення гр. Старуха О.В. про присвоєння поштової адреси гаражу, на який визнано право власності на спадкове майно в порядку спадкування за законом згідно рішення Кременецького районного суду від 06.01.2016 року, і який розташований за адресою м. Кременець, вул. Л.Визволителів, 13. Також рекомендувати гр. Старуху О.В. у місячний термін оформити реєстраційне посвідчення про право власності не нерухоме майно.

Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 46  додається.

Слухали:  Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці кадастровий номер 6123410100:02:005:0095, яка розташована за адресою вул. Об’їздова в м. Кременець.

Виступили: Бурштинович А.І. – архітектор міста, який вказав на заяву-звернення гр. Герасимчука А.А. про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка розташована за адресою м. Кременець, вул. Об’їздова, 30а.  Рекомендувати гр. Герасимчуку А.А. у місячний термін оформити реєстраційне

посвідчення про право особистої власності не нерухоме майно, та привести адресний аншлаг до належного стану.

Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 47  додається.

Слухали: Про присвоєння поштової адреси земельним ділянкам, які утворилися в результаті поділу земельної ділянки, кадастровий номер 6123410100:02:004:0022, розташований за адресою вул. Шевченка, 75а в м. Кременець.

Виступили: Бурштинович А.І. – архітектор міста, який вказав на заяву-звернення гр. Герасимчука А.А. про присвоєння поштової адреси новоствореним ділянкам, які утворилися у результаті поділу земельної ділянки, розташованої за адресою м. Кременець, вул. Шевченка, 75а.  Рекомендувати гр. Герасимчуку А.А. у місячний термін оформити реєстраційне посвідчення про право особистої власності не нерухоме майно, та привести адресний аншлаг до належного стану.

Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 48  додається.

Слухали: Про погодження тарифів на послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для споживачів Тернопільського ННК.

Виступили: Тартак О.С. – нач. юридичного відділу, яка зачитала звернення Тернопільського навчально-курсового комбінату про погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для споживачів, які проживають у гуртожитку Тернопільського НКК. Також вказала, що дані тарифи ввести в дію через 30 днів з моменту оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації. 

Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 49  додається.

Слухали: Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на домоволодіння по вул. Ясна, 18 м. Кременець.

Виступили: Тартак О.С. – нач. юридичного відділу, яка вказала, що беручи до уваги оголошення про втрату свідоцтва про право власності на житловий будинок по вул. Ясна, 18 м. Кременець, виданого виконкомом Кременецької міської ради на ім’я Потапчук Володимир Петрович, видати дублікат свідоцтва на право власності. На підставі даного рішення доручити Кременецькому районному БТІ заповнити бланк дубліката свідоцтва про право власності.

Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 50  додається.

Слухали: Про затвердження громадських робіт.

Виступили: Тартак О.С. – нач. юридичного відділу, яка вказала, що беручи до уваги листа КП»Міськводгосп» про визначення та затвердження наступного виду громадських робіт, з метою забезпечення тимчасової зайнятості населення, передусім громадян, зареєстрованих як безробітні, та одночасно вирішення соціально значущих питань та суспільних потреб територіальної громади міста, затвердити громадські роботи: для проведення благоустрою території санітарно-захисних зон артезіанських свердловин. Також зобов’язати керівнику комунального господарства укласти договір про спільну діяльність громадських робіт Кременецьким районним центром зайнятості.

Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 51  додається.

Слухали: Про надання одноразової матеріальної допомоги  громадянці міста (Чухраюк М.В.)

Виступили: Собчук І.В., яка вказала, що поступила заява від гр.Чухраюк  Марії Василівни, пенсіонера, інваліда ІІ групи довічно, одинокої, з онкозахворюванням ІУ ступеня, проживаючої по вул. Л.Визволителів, 47/8, яка надала ряд підтверджуючих документів,опинилися в дуже складних життєвих обставинах (необхідність проведення складного  та дорогого лікування), надати їй одноразову матеріальну допомогу для придбання ліків у розмірі 1 000 грн.

 Голосування: «за» - 15; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Вирішили: рішення № 52  додається.

Міський голова                                                                     О. А. Ковальчук