23.03.2017: День Пенсійного фонду в Лопушненській територіальній об’єднаній громаді

P70316-102237.jpg P70316-102452.jpg 

23 березня 2017 року працівники Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели «День Пенсійного фонду» в Лопушненській територіальній об’єднаній громаді.

Під час проведення заходу начальник об’єднаного управління Олександр Маринюк ознайомив присутніх з основними напрямками роботи структурних підрозділів об’єднаного управління, нововведеннями, спрямованими на покращення рівня обслуговування громадян та перспективами впровадження централізованої системи призначення і виплати пенсій на основі електронної пенсійної справи.

Начальником Кременецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Світланою Костицькою було висвітлено умови виходу на пенсію за віком та за вислугою років, порядок її обчислення,  подання документів для призначення пенсії.

Начальник юридичного відділу Іван Олексійчук ознайомив із законодавчими змінами в пенсійній системі.

В ході зустрічі також обговорювалося питання перспективи створення віддаленого робочого місця для надання повного спектру пенсійних послуг.

Довідково: Лопушненська об’єднана територіальна громада створена 18 серпня 2015 року і включає 6 населених пунктів. На її території проживає 2616 осіб, в т.ч. 522 пенсіонера.

 

Адміністрація об’єднаного управління