Збудували об»єкт не забудьте про звітність

Кременецька ОДПІ нагадує діюче положення ст.266 Податкового кодексу України (далі ПКУ), яка регулює сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Зокрема, якщо у поточному році юридична особа завершила будівництво об»єкта житлової або нежитлової нерухомості, то вона зобов»язана подати податкову декларацію з податку на нерухоме майно протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на вказаний новостворений об»єкт. Податок на нерухоме майно сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на новостворений об»єкт.

            Крім того, відповідно до ст.63 ПКУ, повідомлення про об»єкти, пов»язані з оподаткуванням,  або через які провадиться діяльність, за формою №20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.  

            Внесені зміни до форм податкових декларацій платника єдиного податку

Кременецька ОДПІ повідомляє, що 05.05.2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.03.17р. №369 «Про затвердження Змін до наказу Мінфіну від 19.06.2015 року №578.

            З метою приведення декларацій платників, які застосовують спрощену систему оподаткування, у відповідність до норм ПКУ наказом  №369 внесено зміни до форм:

-          Податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи підприємця (декларація для фізичної особи підприємця);

-          Податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (декларація для юридичної особи третьої групи);

-          Податкова декларація платника єдиного податку IV групи (декларація для платника єдиного податку IV групи).

Наказ № 369 опубліковано в «Офіційному віснику України» від 05.05.2017 року.

Державна фіскальна служба України створила сервіс «Кордон», який дасть можливість перевірити завантаженість пунктів пропуску

У зв»язку з введенням безвізового режиму між Європейським Союзом та Україною ДФСУ прогнозується збільшення пасажиропотоку на кордоні. Для зручності громадян, які перетинають державний кордон України, при виборі ними оптимального маршруту та розрахунку часу на перетин кордону, створено сервіс «Кордон» (http://kordon.sfs/gov/ua/uk/Home/Index), який дозволяє в он-лайн режимі відслідковувати час очікування на всіх пунктах пропуску на кордоні України, а також на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою АР Крим.

            Для оптимальної зручності користувачів сервіс доступний сімома мовами.

На особистому прийомі посадовців ДФС Тернопільщини побували 16 громадян

З початку року посадові особи територіальних органів ДФС у Тернопільській області провели 16 особистих прийомів громадян. Зокрема, начальником ГУ ДФС області провів 2 особистих прийоми громадян, його заступники – 3, інші посадові особи – 8, а заступники начальників ОДПІ – 3.

На особистий прийом до посадових осіб органів ДФС області звернулись четверо підприємців і шість пенсіонерів, селянин  та державний службовець, а також 4 громадянина інших категорій (2 директори і 2 бухгалтери).

За результатами зустрічі громадян надано 13 усних роз»ясень, по 3-х зверненнях питання вирішено позитивно.

Нагадуємо, що записатись на прийом до посадових осіб ГУ ДФС можна за номером (0352)43-48-33, а ознайомитися хто з керівників і коли приймає, можна  на субсайті територіальних органів ДФС у Тернопільській області.